25 Ocak 2014 Cumartesi

Şeytanın Notaları:Dinlediğimiz Şarkılar ve İzlediğimiz Klipler Hiç Masum Değil

Bu ay içerisinde çıkan ilginç bir yerli esere denk geldim.Eray Emin Aydemir'in yazdığı kitapta şarkıların ve kliplerin zihinlerimize soktuğu bilinçaltı mesajlardan yani satanist ve masonik simgelerin ne olduğunu ve neden bunların kullanıldığını anlatıyor.
Hikayeye başlangıç 1999 yılındaki satanizm olayları olarak ele alınıyor.Satanizmin nereden ve nasıl ülkemize geldiği,amaçlarının neler olduğu gibi sorulara yanıt bulabileceğimiz bir referans kaynağı.
Daha sonraları ortaya çıkan illüminati,tek göz,üçgen gibi simgelerin şarkılar ve klipler üzerinden hiç de masum olmadığını anlatan ilginç ve sıradışı bir kitap...

"Evimde bir hayalet var. Ve o beni bir odaya çekiyor, orada bacaklarından halatlarla bağlanmış sarı saçlı bir kız var. Ve o kız benim Grammysdeki ayakkabılarımı giymiş. Halatlar onu çekiyor. Sadece kızın sızlanışlarını izliyorum, hiçbir şey yapamıyorum ve hayalet bana Eğer onun acı çekmesini istemiyorsan ve ailenin iyi olmasını istiyorsan bileklerini kesmelisin diyor."
-Lady Gaga-

Her şey 1999 yılında işlenen vahşi bir cinayetle başladı. Kendilerini satanist olarak tanımlayan 3 kişi bir genç kızı öldürürken bu cinayetin ardından deprem şokunun yaralarını sarmak isteyen Türkiye adeta bir histeri krizine tutuldu. Bu kriz, medyanın da pohpohlamasıyla birçok masum insanın canını yakarken, Türkiye satanizm gerçeğiyle tanıştı. Peki nedir satanizm?

Neden metal müzik içerisinde var? Ve neden bazı gizli cemiyetler pop müzik şarkılarında bile Satanist ve Masonik simgeleri kullanıyorlar?

Sanatçılardan bizi kurtarın itirafları... Dinlediğiniz şarkılar ve izlediğiniz klipler hiç de masum değil!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 132

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Cinius

Hiç yorum yok: