23 Ekim 2013 Çarşamba

Galatasaray-Kopenhag Karşılaşmasına Saatler Kala

Bu akşam 21.45'te oynanacak olan Galatasaray-Kopenhag maçında Galatasaray'a başarılar diliyoruz.Galatasaray için zorlu bir maç olacak.Danimarka ekibinin de favori gösterilmesi,Galatasay için telafisi olmayan bir karşılaşmaya çıkacağını gösteriyor.
Takımımızın,kendi sahasında seyircisinin desteği ile Kopenhag'ı yenmesi gerekiyor.Matematiksel olarak 2.'lik için Galatasaray'ın şansı oldukça yüksek ve bu avantajını iyi kullanması lazım.
Yine Kilit İsim Drogba Olacak
Karşılaşmaya ilk 11'de başlayacak olan Drogba takımın lideri konumunda.Forvette Burak ile birlikte görev yapacak olan Drogba'nın tecrübesine çok ihtiyacımız olacak.
Bruma'ya Çok İş Düşüyor
Geleceğin yıldız oyuncuları arasında gösterilen 18'lik Bruma,bu maçta istenilen performansta oynarsa,Galatasaray için bu maç kolay olacaktır.

Yükselen Değer Sneijder
Son haftaların formunda ismi Sneijder,bu maça özel olarak hazırlanıyor.Hollanda formasıyla A milli takımımıza 1 gol atan ve son haftada oynanan süper lig maçında 2 gol atıp,takımına 3 puanı getiren Sneijder,Kopenhag maçında takımın dinamosu olacak.GALATASARAY: Muslera, Eboue, Semih, Chedjou, Riera, Melo, Selçuk, Bruma, Sneijder, Burak, Drogba


KOPENHAG: Wiland, Jacobsen, Melberg, Sigurosson, Bengtsson, Gislason, Claudemir, Delaney, Jorgensen, Braaten, Adi
 

Hiç yorum yok: